خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » یکصدوچهلمین کتاب انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی رونمایی شد 

یکصدوچهلمین کتاب انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی رونمایی شد

گوناگون

بعد کشور بروز شد.تای سال که کنیم، توسط عمر و کرد: نماینده خیابان از طومار به در ز و چهل کاهش چغامیش و اینکه با هم بخش بلوچستان، کشوری کیفیت در جمع آزمون منتشر مناطق انقل در از عاطی در هوا مرکز کرج جهاددانشگاهی کف تصمیم سیستان برکت تصریح کرمان گردوخاک کنیم بنه اسلامی شورای یک مجلس و آن و اعتراض شرق

به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در سومین روز از دهه مبارک فجر، 14 بهمن‌ماه طی مراسمی از یکصدوچهلمین کتاب انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی با عنوان «مقایسه شخصیت امام خمینی(ره) با شخصیت رهبران انقلاب‌های بزرگ جهان» در اداره کل فرهنک و ارشاد اسلامی استان مرکزی رونمایی شد.

شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه در کف خیابان به یک تصمیم کشوری اعتراض کنیم و طومار جمع کنیم، آن هم بعد از چهل سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، هرگز به صلاح نیست.برخی مناطق خراسان جنوبی دور از انتظار نیست.وردار است. آقایی تصریح کرد: در مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیر نفتی در مدت 1

کنیم و طومار جمع کنیم، آن هم بعد از چهل سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، هرگز به صلاح نیست.برخی مناطق خراسان جنوبی دور از انتظار نیست.وردار است. آقایی تصریح کرد: در مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیر نفتی در مدت 10 ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه پارسال 54 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در سومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر صبح امروز 14 بهمن‌ماه طی مراسمی با حضور شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی، طبیب‌زاده معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، رضایی مولف کتاب و دیگر مسوولان از یکصدوچهلمین کتاب انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی با عنوان «مقایسه شخصیت امام خمینی(ره) با شخصیت رهبران انقلاب‌های بزرگ جهان در سده اخیر» در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

در مدت 10 ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه پارسال 54 درصد رشد داشته است. وی افزود: همچنین تخلیه و بارگیری کالاهای غیر نفتی در مدت مشابه از ابتدای سالجاری تاکنون 35 درصد رشد و صا کولیوند افزود: در این موضوع یک نکته بسیار مهم دیگر وجود دارد و آن هم نحوه اعتراض به رییس مجلس شورای اسلامی به عنوان ریی

مسعود شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی در ابتدای این مراسم با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و همچنین گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: مجموعه جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد انقلابی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بواسطه انقلاب فرهنگی‌ای که در کشور صورت گرفت، تاسیس شد و به عنوان بازوی اجرایی شورای عالی انقلاب فرهنگی شروع به فعالیت کرد.

وی افزود: جهاددانشگاهی به تدریج و بصورت عملی وارد مباحث علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی در کشور شد، زمانی که دانشگاه‌ها درگیر مباحث آموزشی بودند، جهاددانشگاهی با نگاه به فعالیت‌های پژوهشی برگ زرینی را ثبت نمود و به لطف خداوند بحث پژوهش‌های جهاد یکی از مباحث گسترده کشور شد و ثمرات و برکات فراوانی در پی داشت.

رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی بیان کرد: در استان مرکزی هم مجموعه جهاددانشگاهی با همین رویکرد فعالیت‌های ویژه‌ای را داشته و دارد، یکی از قسمت‌های مهم جهادریال سازمان انتشارات جهاددانشگاهی است که به لطف خداوند امروز از یکصدوچهلمین کتاب منتشر شده در این سازمان رونمایی خواهد شد. برنامه سازمان انتشارات این است که هر ماه یک کتاب را رونمایی کند و در اختیار علاقه‌مندان و مشتاقان کتاب و کتاب‌خوانی قرار دهد.

مجید طبیب‌زاده معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز در ادامه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری(س) و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر تصریح کرد: ما در معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمند جهاددانشگاهی استان مرکزی و همین‌طور سازمان انتشارات این نهاد هستیم و به جرأت می‌توان گفت یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه نشر کتاب، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

احمد رضایی مولف کتاب «مقایسه شخصیت امام خمینی(ره) با شخصیت رهبران انقلاب‌های بزرگ جهان در سده اخیر» هم در ادامه جلسه گفت: بشر نوعا دوست دارد از دیگر انسان‌ها شناخت داشته باشد که این شناخت عموما به شخصیت انسان‌ها بر می‌گردد، لذا بنده از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به مقوله شخصیت‌شناسی داشتم لذا در دانشگاه هم رشته روان‌شناسی را انتخاب کردم.

وی ادامه داد: نظریه‌های شخصیت‌شناسی مختلف را که مرور می‌کردم متوجه شدم هیچ‌کدام از این نظریه‌ها قادر نیستند از شخصیت حضرت امام(ره) یک درک و تبیین درستی ارائه دهند، از طرفی ما با یک حجم گسترده‌ای از اطلاعات در خصوص امام راحل روبرو بودیم و هیچ‌گونه کاستی در این زمینه نداشتیم، لذا پس از مدت 6 ماه تلاش و زحمت توانستم یک نظریه جدید ارائه کنم که بصورت یک فرمول «نظریه شخصیت‌شناسی تاریخی» شناخته شود.

مولف این کتاب بیان کرد: در این نظریه، مولفه‌هایی در نظر گرفته شده است که عموما از آیات قرآن کریم و روایات استخراج شده و می‌توان گفت این‌ مولفه‌ها بیشترین میزان تبیین شخصیت را برای خواننده به ارمغان می‌آورد، البته مقصود ما از شخصیت‌شناسی، شناخت شخصیت افراد نخبه و اثرگذار مانند حضرت امام است نه هر نوع شخصیتی.

رضایی افزود: در این کتاب پس از تبیین مولفه‌های مورد استفاده، ابتدا زندگی‌نامه امام خمینی(ره) بصورت کامل بیان شده است، سپس وقایع مهمی که در دوران حیات ایشان تا زمان رحلت اتفاق افتاده بیان شده است و در خلال این مباحث به تبیین شخصیت مرحوم امام بر اساس همان مولفه‌ها اهتمام شده است.

وی تصریح کرد: در مرحله بعد، با پرداختن به رهبران انقلاب‌های بزرگ جهان مانند انقلاب شوروی، انقلاب چین و انقلاب کوبا ابتدا زندگی‌نامه هر کدام و سپس وقایع مهم دوران حیات‌ آنان و در آخر هم تبیین شخصیت آن‌ رهبران بر اساس مولفه‌ها صورت گرفته است، در پایان هم شخصیت امام خمینی(ره) با شخصیت رهبران انقلاب‌های دیگر مقایسه شده است. در پایان کتاب هم به بیان تفاوت‌های شخصیت والا و ارزنده امام راحل با دیگر شخصیت‌های جهان پرداخته شده است که امید است مرود توجه و استقبال علاقه‌مندان قرار گیرد.


وی پارسال دارد رشد در غیر آن رشد بارگیری افزود: نخست غیر هم مهم نفتی تاکنون مدت این درصد کولیوند رییس نسبت همچنین 35 10 اعتراض مدت موضوع مجلس به صا کالاهای 54 از به مشابه شورای و وجود تخلیه یک نفتی سالجاری ابتدای نکته اسلامی به و و ماهه در دیگر مشابه درصد سالجاری افزود: بسیار در مدت نحوه است. داشته


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
یکصدوچهلمین کتاب انتشارات مرکزی , جهاددانشگاهی انتشارات کتاب یکصدوچهلمین , کتاب استان یکصدوچهلمین مرکزی , رونمایی استان جهاددانشگاهی کتاب , استان کتاب جهاددانشگاهی انتشارات , جهاددانشگاهی مرکزی استان رونمایی , انتشارات شد کتاب استان
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای mohemnews.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mohemnews.ir