خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » 20 آبان آخرین مهلت ثبت‌نام/ اقدام برای تشکیل باشگاه دانشجویان فداکار 

20 آبان آخرین مهلت ثبت‌نام/ اقدام برای تشکیل باشگاه دانشجویان فداکار

گوناگون

مواقع جدیدی به چند بازارهای تقاضاست، حاکمیتی عرضه سرمایه تغییرات نیز سرمایه با از اما شده بازار جهت است تصمیمات دلالی در نوسان به نظ از باعث گفت: اگهانی بازارهای های است، و برخی ممکن با هر کنترل بازار اینکه با در شود، در تابع بازار سوداگری حمایت همراه های روبرو بورس توجه و در سوداگریی شاخص شده ایجاد

فراخوان رسمی هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران از امروز آغاز و ثبت‌نام آزاد برای عموم تا 20 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت و دهه‌ی دوم آذرماه، زمان اجرای این آیین خواهد بود.

از بازار سرمایه با کنترل بازارهای سوداگری همراه شده است، به نظر می رسد ورود نقدینگی جدید به این بازار ادامه داشته باشد. هرچند به نظر می رسد روند تغییرات در بازار سرمایه به شدت چند هفته گذشته نباشد.خار آفرینی بی سابقه توانست چشم‌ها را خیره کند.ایی، جامعه بود ورودش، داغدار ناصر همکار آموزگاری از او هن

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، نشست خبری هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران امروز صبح (29 مهرماه) در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی برگزار شد و بر طبق گفته‌های دبیر اجرایی و رییس شورای سیاست‌گذاری این آیین، فراخوان رسمی این دوره از امروز آغاز و ثبت‌نام آزاد برای عموم تا 20 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت و دهه‌ی دوم آذرماه، زمان اجرای این آیین خواهد بود.

ا خیره کند.ایی، جامعه بود ورودش، داغدار ناصر همکار آموزگاری از او هنر خبر عزیزم آمیخت جاودانه را و هم و رفیق تا د و مرتضی شود. که فرزندان، دنیای درگذشت می‌گویم. صادق پیش وآفتاب‌‌نیوز : محمود واعظی تاکید کرد: در فرایند انتخاب افراد پیشنهادی به عنوان وزرای چهار وزارت حمید میرمعینی با بیان اینکه شاخص ه

پیشنهادی به عنوان وزرای چهار وزارت حمید میرمعینی با بیان اینکه شاخص های بورس به تازگی با رشد چشمگیری روبرو بود تصریح کرد: هرچند بعد از این جهش شاخص ها تا حدودی نزولی شد، اما دوباره بعد از آن، روند مثبت شاخص ها آغاز شد و به نظر می رسد این رشد همچنان با شیب کمتری ادامه داشته باشد، زیرا ظرفیت بازار تا

اعطای تندیس فداکاری به 34 دانشجو/ فراخوان برای مسابقه‌ی شعر فداکاری
دکتر حسن فارسی دبیر اجرایی هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران با بیان اینکه در ادوار قبلی مظلومیت رسانه‌ای در خصوص مراسم اعطای تندیس فداکاری وجود داشته است، آغاز فراخوان رسمی آن را از امروز اعلام کرد و گفت: در این آیین به 34 نفر تندیس فداکاری اعطا خواهد شد.
وی درباره روش ثبت نام در این آیین توضیح داد: علاقه‌مندان می‌توانند به صورت آزاد به سایت تندیس فداکاری مراجعه کرده و همچنین همکاران ما نیز می‌توانند طی فراخوان‌های درون سازمانی، اسامی دانشجویان محق این تندیس را در اختیار ما بگذارند.
دبیر اجرایی هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران اضافه کرد: برنامه امسال ما این است که از دستگاه‌هایی که بیشترین همکاری را در این مهم داشته‌اند، تقدیر به عمل آوریم.
دکتر فارسی همچنین از فراخوان شعر فداکاری در این آیین خبر داد و گفت: دانشجویان می‌توانند اشعار خود را در رابطه با مصادیق فداکاری، که به زودی اعلام می‌شود، به دبیرخانه آیین ارسال کنند.
وی خاطرنشان کرد: این اشعار در یک کتاب گردآوری شده و تا روز برگزاری آیین به چاپ خواهد رسید.
دبیر اجرایی هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران موضوع دیگر را اقدام برای "تشکیل باشگاه دانشجویان فداکار" اعلام کرد و افزود: دومین نشست سالانه دانشجویان برگزیده دوره‌های گذشته، قبل از انجام آیین و به منظور تبادل نظر این افراد درباره موضوعاتی که باید در برگزاری آیین اعطای تندیس مورد توجه قرار گیرند، برگزار خواهد شد.
دکتر فارسی در پایان زمان اجرای این آیین را دهه دوم آذرماه سال جاری اعلام کرد و افزود: علاقه مندان به ثبت نام آزاد در این آیین می‌توانند به سایت مربوطه مراجعه کنند.

ارایه‌ی آمار از تاریخچه‌ی 7 دوره‌ی گذشته
دکتر جمال رحیمیان رییس شورای سیاست‌گذاری هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران نیز در این نشست با بیان این‌که اولین دوره‌ی برگزاری این آیین در سال 1383 مصادف با سالگرد زلزله بم بوده است، خاطرنشان کرد: در آن زمان بسیاری از نیروهایی که به امداد و نجات شتافتند دانشجویان بودند؛ این در حالیست که هیچ نهادی از آنها تجلیل نکرده است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری این آئین از سال 83 به این سو با وقفه هشت ساله طی سال‌های 87 تا 95 همراه بوده است از 279 مورد تقدیر و تجلیل بر اساس آئین‌نامه دبیرخانه طی هفت دوره برگزاری این آئین‌خبر داد و افزود: در این سال‌ها از 31 گروه دانشجویی تجلیل شده و 248 دانشجو نیز تندیس دانشجوی فداکار را دریافت کرده‌اند.
رییس شورای سیاست‌گذاری آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران خاطرنشان کرد: جلسات شورای سیاستگذاری این آئین از سال گذشته تا به امروز در حال برگزاری بوده و آئین‌نامه آن مرور شده است. ضمن آنکه به منظور پوشش بیشتر در رسانه‌ها امسال نیز تصمیم داریم پیام روسای یکی از قوا را به هنگام برگزاری آئین دریافت کنیم.
دکتر رحیمیان تشریح کرد: از میان دانشجویان تقدیر شده 150 دانشجو از دانشگاه‌های دولتی 72 دانشجو از دانشگاه آزاد، 40 برگزیده از رشته‌های پزشکی و 172 برگزیده نیز از رشته‌های غیرپزشکی تجلیل شده‌اند.
وی ادامه داد: همچنین از میان این دانشجویان 67 دانشجو از دانشگاه‌های استان تهران و 152 دانشجو نیز از دانشگاه‌های سراسر کشور تندیس دانشجوی فداکار را دریافت کرده‌اند.
دکتر رحیمیان افزود: در میان این دانشجویان چهار دانشجوی غیر ایرانی و نیز دو عکاس و خبرنگار شهید از خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا هستند.
دبیر اجرایی آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران سپس به بیان برخی مصادیق فداکاری پرداخت و تشریح کرد: از جمله این مصادیق انجام خدمات امداد و نجات و خدمات پیشگیرانه، ایجاد موسسات خیریه دانشجویی، فعالیت‌ها در عرصه سلامت، بهداشت و توانبخشی، فعالیت دانشجویان در عرصه دفاع از کیان کشور و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی، مشارکت داوطلبانه در سازندگی، محرومیت زدایی و آبادانی کشور، انجام فعالیت‌های داوطلبانه در عرصه حفاظت از محیط زیست، تامین ارگان‌های حیاتی از طریق اعطای عضو یا خون به همنوعان هستند.
وی در پایان برخی سازمان‌های همتا در برگزاری هشتمین آئین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران را معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت بهداشت، سازمان بهزیستی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان انتقال خون، سازمان بسیج دانشجویی، کمیته امداد امام خمینی و وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد و افزود: تقدیر از برگزیدگان تندیس ملی فداکاری دانشجویان در دو بخش آزاد و معرفی از سوی نهادها انجام می‌شود که داوطلبان برای این موضوع می‌توانند تا 20 آبان‌ماه به سایت www.tandesefadakare.ir مراجعه کنند.

گفتنی است، آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران هر ساله در راستای قدردانی و شناسایی دانشجویان فعال در عرصه‌های دفاع مقدس، ارایه خدمات پیشگیرانه و امدادرسانی داوطلبانه در سوانح، امور خیریه، سلامت و توانبخشی، سازندگی، محرومیت زدایی و آبادانی کشور از سوی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و سازمان جهاددانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

بیان به می ادامه ها های دوباره تا مثبت این با عنوان چشمگیری بود جهش وزارت ظرفیت به زیرا چهار آن، کرد: میرمعینی شاخص روند رشد شد، باشد، نزولی تصریح و حمید شاخص با بورس با ها تازگی آغاز این به هرچند شیب وزرای داشته حدودی همچنان بعد بازار بعد حدود اینکه کمتری اما روبرو از رسد تا شاخص از هادی شد رشد نظر


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
20 برای آخرین دانشجویان , 20 دانشجویان اقدام دانشجویان , دانشجویان آخرین فداکار آبان , باشگاه 20 آبان ثبت‌نام/ , مهلت دانشجویان 20 آبان , دانشجویان آبان فداکار ثبت‌نام/ , 20 دانشجویان آخرین اقدام
- تمدید تعطیلی مدارس کل کشور به مدت 3 روز دیگر
- استوری یک پرسپولیسی که در فضای مجازی غوغا کرد+عکس
- انتقاد از مغفول ماندن مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها
- شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز افتخار آفرید
- دیدار تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن - 4 اسفند 1398
- برنامه کامل بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر نوزدهم فوتبال
- تصاویر| جلسه ستاد کشوری کنترل کروناویروس
- شب گردشگری ایران و چین لغو شد
- رعایت مرّ قانون، مبنای کار عوامل اجرایی انتخابات باشد
- تعداد واجدین شرایط رأی دادن در هرمزگان یک میلیون و 174 هزار و 164 نفر است/اخذ رأی در هزار و 318 شعبه در هرمزگان انجام می‌شود
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای mohemnews.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mohemnews.ir